آرایشی

خرید آنلاین کرم پودر فوراور52 از فروشگاه مای دنیز

بررسی تخصصی کرم پودرهای فوراور52 در فروشگاه مای دنیز

بررسی تخصصی کرم پودر فوراور52 در فروشگاه مای دنیز

کرم پودر فوراور52 برای داشتن یک آرایش یک دست، با دوام و البته سالم طراحی شده است. اغلب مواد آرایشی به دلیل محتوایات شیمیایی خود، منجر به ایجاد آسیب‌های جدی در پوست می‌شوند. در حالی که ما تنها زیبایی اولیه و اثرات ظاهری آن ها را مشاهده می‌کنیم، آن ها در حال ایجاد اثراتی بلند مدت و منفی بر روی پوست ما هستند. کمتر پیش می آید که یک محصول آرایشی مانند کرم پودر، علاوه بر داشتن ویژگی‌های یک کرم پودر مطلوب آرایشی، نه تنها آسیب های شیمیایی به سطح پوست بر جای نگذارد، بلکه به سلامت و بهبود آن کمک کند. فوراور ۵۲ همه این ویژگی‌ها را کنار هم دارد.

ویژگی های کرم پودر فوراور ۵۲

همانگونه که گفتیم، کرم پودر فوراور همه ویژگی های یک کرم پودر آرایشی مطلوب را دارا است. به طور کلی کرم پودر محصولی است که به منظور اصلاح و پوشاندن نواقص پوستی مانند جوش ها، لک و مک‌ها، زخم‌ها و… تهیه شده و اغلب تنها عمل پوشاندن را انجام می‌دهد. به این معنا که پس از شستن و پاک کردن کرم پودر آن موارد دوباره نمایان می‌شوند. کرم پودرها دارای دو نوع پودری و مایع هستند. کرم پودر جامد ممکن است بر روی برخی پوست ها به خوبی جای نگیرد و شکل پودر مانند خود را همچنان حفظ کند. اما کرم پودر مایع به خوبی بر روی پوست می نشیند و پوست صورت را طبیعی جلوه می دهد.

کرم پودر فوراور52

کرم پودر فوراور ۵۲ یکی از انواع کرم پودر مایع و مبتنی بر آب است که به خوبی کار کاور کردن پوست را انجام می دهد. این کرم پودر محصول کشور فرانسه بوده و از سازمان غذا و دارو مجوز دریافت کرده است.

کرم پودر فوراور52

مزایای فوراور ۵۲

کرم پودر فوراور ۵۲ نه تنها می تواند به خوبی نواقص و آسیب های سطح پوست را بپوشاند، بلکه می‌تواند در طولانی مدت منجر به از بین رفتن و بهبود این نواقص گردد. همان گونه که گفته شد کرم پودر فوراور بر پایه آب تهیه شده است. کرم پودرهایی که بر پایه آب هستند، به دلیل ترکیبات طبیعی و مبتنی بر آب، می‌توانند یک منبع غنی و سرشار برای تغذیه پوست باشد. علاوه بر این فرمولی مغذی از مواد سالم و کاربردی دارد که به حفظ سلامتی و شادابی پوست در عین زیبایی بسیار کمک خواهد کرد.

 

از آنجا که کرم پودر فوراور ۵۲ بدون چربی تولید شده است، بهترین انتخاب برای پوست‌های چرب و معمولی است. بدون چربی بودن کرم پودر باعث می‌شود که نه تنها باعث ایجاد جوش و آکنه بر روی پوست نگردد، بلکه به خوبی در سطح پوست قرار گرفته و مانند کرم‌های چرب، ظاهری براق و غیر طبیعی بر روی پوست ایجاد نمی کند. این کرم پودر در 16 رنگ متنوع به بازار عرضه شده و برای انواع پوست با درجه رنگ‌های مختلف کاربرد دارد.

دوام کرم پودر فوراور ۵۲ در بین کرم‌های آرایشی زبانزد است. این کرم پودر به دلیل نداشتن چربی و مبتنی بر آب بودنش، به خوبی جذب پوست شده و بر روی منافذ آن قرار می گیرند. در نتیجه با عرق کردن، آب پاشیدن یا هر رطوبت دیگری به راحتی از بین نمی‌روند و می‌توانند بهترین گزینه برای آرایش‌های طولانی مدت مانند مراسمات باشند. مخصوصا اینکه بر اثر این زمان طولانی آسیب و صدمه ای نیز به پوست نمی‌زنند.

کرم پودر فوراور52

 

نحوه استفاده از کرم پودر فوراور

برای استفاده از کرم پودر فوراور ۵۲ بر روی پوست می‌توانید از نوک انگشتان یا اسفنج استفاده کنید، اما اسفنج می تواند منجر به پخش یکنواخت تر کرم پودر شده و ظاهری طبیعی تر ایجاد کند. مخصوصا اگر به جای کشیدن آن بر روی پوست، به آرامی ضربه‌هایی بزنید تا به این وسیله کرم پودر پخش شود. می‌توانید در قیمت هایی که دارای جوش یا لک هستند، مقدار بیشتری از کرم پودر را به کار ببرید تا پوشش بهتری ایجاد کند. در پایان نیز بهتر است با استفاده از براش یا همان اسفنج نقاط نامتناسب را با یکدیگر هماهنگ کنید.

 

برای خرید کرم پودر فوراور52 کلیک کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.